پیام فرستادن
XIXIAN FORWARD TECHNOLOGY LTD
محصولات
اخبار
صفحه اصلی > اخبار >
Company News About راه اندازی جهانی DJI Matrice 350 RTK: ارتقاء پرچمدار جدید، ارتفاعات جدید برای صنعت
مناسبت ها
مخاطب
مخاطب: Miss. sales manager
فکس: 86-029-85428020
اکنون تماس بگیرید
به ما ایمیل بزنید

راه اندازی جهانی DJI Matrice 350 RTK: ارتقاء پرچمدار جدید، ارتفاعات جدید برای صنعت

2023-07-03
Latest company news about راه اندازی جهانی DJI Matrice 350 RTK: ارتقاء پرچمدار جدید، ارتفاعات جدید برای صنعت

راه اندازی جهانی DJI Matrice 350 RTK: ارتقاء پرچمدار جدید، ارتفاعات جدید برای صنعت

 

(18 مه 2023، شنژن) DJI به طور رسمی آخرین پلتفرم پهپاد صنعتی خود، Matrice 350 RTK (که از این پس M350 RTK نامیده می شود) راه اندازی می کند.این اولین ارتقاء جامع از زمان عرضه همان مدل M300 RTK در سه سال پیش است.با سیستم گرافیکی جدید و تجربه کنترل، سیستم باتری کارآمدتر و بار زیاد، در حال حاضر پلت فرم پرواز پرچمدار DJI با قوی ترین عملکرد و بزرگترین بار در صنعت و همچنین شاهکاری است که می تواند نیازهای پیچیده عملیات هوایی را برطرف کند. برای کاربران صنعت

 

 

 

ژانگ شیائونان، مدیر ارشد استراتژی شرکت DJI، گفت: "DJI همیشه با کاربران کاوش می کند و پیشرفت می کند. سری Warp همیشه در بین کاربران صنعت محبوب بوده است و ما معتقدیم که پلتفرم پرچمدار جدید M350 RTK می تواند چالش های عملیاتی پیچیده تر و متنوع تر را برای خط مقدم حل کند. کارگران در این صنعت، و همچنان ابزاری قابل اعتماد، کارآمد و پایدار برای بهره وری هوایی برای همه هستند."

 

عملکرد برجسته تر، تعیین ارتفاع جدید پرچمدار

M350 RTK مفهوم طراحی نسل قبلی محصولات را ادامه می دهد، عملکرد پرواز در سطح پرچمدار باقی می ماند.M350 RTK از حفاظت IP55[2] در حالت باز (IP54 در حالت تا شده) پشتیبانی می کند و می تواند در دمای محیط از -20 درجه سانتی گراد تا 50 درجه سانتی گراد کار کند.وسیله نقلیه و سیستم حسگر نیز با دید دوچشمی شش جهته و حسگر مادون قرمز برای اجتناب از موانع در همه جا طراحی شده اند.هنگامی که با رادار موج میلیمتری [3] جفت می شود، می تواند به طور موثر موانع کوچک را در فاصله 30 متری شناسایی کند و ایمنی را بیشتر افزایش دهد.علاوه بر این، M350 RTK بازوی جدید در محل تابع تشخیص، در صورتی که عملیات آستین بازوی کاربر در محل نیست، پرواز آرامش بیشتر از ذهن.

 

دوربین پرواز بدن M350 RTK دارای قابلیت دید در شب عالی است، عملیات شبانه همچنین می تواند محیط اطراف و موانع را به وضوح نشان دهد.با عملکرد اشاره و موقعیت یابی هوشمند، عملیات امن تر است.

 

 

ارتقاء سیستم باتری، کنترل آرامش بیشتر

استاندارد M350 RTK با کنترل از راه دور DJI RC Plus، پشتیبانی از حالت کنترل دوگانه، 6 ساعت استقامت، بیشترین فاصله نقشه تا 20 [4] کیلومتر.با همکاری شبکه 4G[5]، می‌تواند به سکوی پرواز کمک کند تا با شرایط مسدود کردن سیگنال در محیط‌های پیچیده مانند ساختمان‌های شهری و مناطق کوهستانی بهتر مقابله کند.این کنترل از راه دور دارای یک صفحه نمایش بزرگ 7 اینچی روشن با تصاویر واضح در زیر نور خورشید، و همچنین مجموعه ای غنی از دکمه ها و شماره گیری ها، پشتیبانی از انواع حالت های میانبر سفارشی، با نرم افزار پرواز DJI Pilot 2، نوع کار و وضعیت پرواز در یک نگاه، عملکرد کاربر نیز راحت تر است.

 

باتری M350 RTK ویژگی برجسته این ارتقا است.m350 RTK مجهز به سیستم باتری دوگانه TB65 جدید است، از جایگزینی گرم باتری پشتیبانی می کند، صرف نظر از سرما و گرما، باتری هنوز هم می تواند چرخه عملیات را انجام دهد، آسان برای دستیابی به پروازهای متعدد بدون پرواز برق.در همان زمان، چرخه باتری تا 400 بار شارژ و دشارژ می شود [6] که هزینه استفاده از یک باتری سورتی را بیشتر کاهش می دهد.جعبه باتری هوشمند جدید BS65 از طراحی جدید چرخ جهانی استفاده می کند که برای حمل و نقل و انتقال راحت است و می تواند یک راه حل یک مرحله ای برای شارژ باتری، ذخیره سازی و حمل و نقل باشد.دارای چندین حالت شارژ است، با گزینه ذخیره سازی یا حالت آماده به کار برای تعیین درصد شارژ، بنابراین عمر باتری را به حداکثر می رساند.علاوه بر این، جعبه باتری به کنترل از راه دور متصل است و نرم افزار پرواز DJI Pilot 2 نمایشی بصری از وضعیت باتری و عملکرد سلامت ارائه می دهد.

 

M350 RTK می تواند به سرعت بدون خاموش شدن باتری را تعویض کند و با کیس شارژ سریع می تواند بدون وقفه کار کند و با حالت پیشرفته کنترل دوگانه، کاربران در صنایع مختلف می توانند به همکاری کارآمدتر و هوشمندانه تری دست یابند.

 

 

توابع هوشمند اختصاصی، توانمندسازی مستمر صنعت

 

پهپادهای سری Matrice DJI تاکنون به لطف عملکردهای هوشمند انحصاری و قدرتمند پلتفرم سری Matrice نقش ارزنده ای در بسیاری از زمینه ها مانند انرژی، نقشه برداری، نجات اضطراری و نظارت بر محیط زیست داشته اند.M350 RTK جدید به رفع نیازهای عملیاتی رو به رشد کاربران صنعت در سناریوهای پیچیده ادامه خواهد داد.

در زمینه نقشه برداری و نقشه برداری، M350 RTK از مسیرهای مختلفی پشتیبانی می کند و با پروازهای زمین مانند و عملکردهای تیراندازی هوشمند در نوسان می تواند به طور موثر داده ها را جمع آوری کند و با نرم افزار DJI SmartMap می تواند به سرعت دوبعدی و با کیفیت بالا را به دست آورد. نتایج دیجیتال سه بعدی، به طور قابل توجهی سطح اتوماسیون و اطلاعات کار نقشه برداری و نقشه برداری را بهبود می بخشد.

در زمینه امنیت عمومی، M350 RTK می تواند همکاری هوا-زمین را با عملکردهای اشاره و موقعیت یابی با دقت بالا و ساخت نقشه بلادرنگ در فضای ابری تحقق بخشد.همراه با DJI Sikong 2، می تواند به سرعت مدل سازی در محل را کامل کند و اطلاعات فرمان را به سکوهای پرواز و اپراتورهای زمینی منتقل کند.

در زمینه شبکه برق و بازرسی انرژی، M350 RTK می تواند مسیرهای بازرسی را از طریق ضبط وظایف آنلاین ایجاد کند، عملیات خودکار را تحقق بخشد، کارهای بازرسی مکرر را کاهش دهد و کارایی بازرسی را بهبود بخشد.هنگام استفاده از عملکرد عکسبرداری دقیق، از انتخاب قاب خودکار و تنظیم دستی هدف تیراندازی برای بهبود دقت تیراندازی مجدد و افزایش کیفیت عملیات بازرسی پشتیبانی می کند.

 

 

 

بار قدرتمند، اکو برد

M350 RTK از گیمبال تک پایین، گیمبال دوگانه پایین، گیمبال تک بالایی، رابط E-Port پشتیبانی می‌کند، می‌تواند تا چهار بار را همزمان حمل کند، و پشتیبانی قابل اعتمادی را برای محیط زیست برنامه‌های صنعتی ارائه می‌دهد.با توجه به نیازهای عملیاتی مختلف، می توان آن را با بارهای خود توسعه یافته DJI سری Zenith H20، H20N، P1، L1 و غیره مطابقت داد تا عملیات هوایی را به طور موثر انجام دهد.در همین حال، رابط باز غنی SDK می‌تواند به حوزه‌های بیشتری برای دستیابی به نوآوری در برنامه کمک کند.پیش از این، بر اساس پلت فرم M300 RTK سفارشی بار شخص ثالث PSDK، هنوز هم می تواند به جمع آوری با پلت فرم جدید گل سرسبد، به طوری که برنامه هواپیماهای بدون سرنشین سناریوهای کسب و کار عمیق.علاوه بر این، M350 RTK رابط OSDK اصلی را به رابط E-Port ارتقا می‌دهد و کیت توسعه E-Port را ارائه می‌کند که می‌توان آن را جداگانه خریداری کرد.رابط E-Port از PSDK V3 پشتیبانی می‌کند، که به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد پروژه‌های توسعه بار شخصی‌شده را با استفاده از مجموعه‌ای از رابط‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری شروع کنند، که آستانه ورود و هزینه‌های نگهداری را تا حد زیادی کاهش می‌دهد و کارایی R&D را بهبود می‌بخشد.

 

امروزه DJI بیش از 100000 توسعه دهنده SDK ثبت شده در سراسر جهان دارد و بیش از 1000 برنامه بر اساس MSDK و 200 بار شخص ثالث بر اساس PSDK منتشر کرده است.DJI همیشه به مفهوم "باز بودن محیط زیست و همکاری برد-برد" پایبند است و با توسعه دهندگان جهانی همکاری می کند تا فناوری و خدمات راحت، کارآمد، ایمن و قابل اعتماد را به کاربران ارائه دهد تا فناوری پهپاد بتواند ارزش اجتماعی بیشتری داشته باشد.

 


[1] اندازه‌گیری شده در یک محیط بدون باد و تخلیه، پرواز به جلو با سرعت حدود 8 متر بر ثانیه تا زمانی که 0٪ قدرت باقی بماند، فقط برای مرجع، لطفاً به درخواست برنامه برای زمان استفاده واقعی توجه کنید.

[2] اندازه گیری در یک محیط کنترل شده، سطح حفاظت یک استاندارد دائمی نیست، حفاظت ممکن است به دلیل سایش و پارگی محصول کاهش یابد.

[3] باید جداگانه خریداری شود.

[4] در یک محیط بدون مانع و کمی آشفته تحت استانداردهای FCC، در ارتفاع حدود 120 متر، فقط برای مرجع اندازه گیری شده است.

[5] قبل از استفاده از انتقال نقشه پیشرفته 4G، هواپیما باید از کیت انتقال نقشه M 350 RTK 4G (که جداگانه خریداری می شود) استفاده کند و کنترل از راه دور باید از ماژول DJI Cellular (استاندارد) یا اتصال به اینترنت از طریق Wi-Fi استفاده کند.

[6] تا 400 چرخه در یک دوره 12 ماهه اگر باتری بالاتر از 90٪ (شامل) برای دوره تجمعی کمتر از 120 روز باشد.

تجدید چاپ شده از DJI